TJ a PZ 24.2. - 25.2.

publikované 01.01.2017

stránky FK MŠK P.B.:

http://mskpb.eu/     

https://www.facebook.com/MSK.P.Bystrica?fref=ts

 

 

  24. 25.
  Sobota Nedeľa
Prenájom 1 : 4
  Predmier - Hrabové
10:00
D.Maríková - Papradno
    12:00
Podmanín - Fan Púchov
UT   14:00
  
Prečín - Rajec
    16:00
  
D.Kočkovce - Dohňany
    18:00
Brvnište -  Bánová
    20:00
Jasenica - Jablonové
MUŽI  5 : 2  
Vágner
Jaroslav
MŠK - Domaniža  
Lovíšek
Marián
   
SD  1 : 3  
Begáň
Kamil
MŠK - Čadca  
MD  4 : 1  
Bukový
Ján
MŠK - Čadca  
  bus 8:50
Ivanovič
Patrik
  10:30
KNM - MŠK
  bus 8:50
Cesnárik
Jozef
  12:30
KNM - MŠK

 

  26. 27. 28. 1. 2. 3. 4.
  Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Prenájom šp.tr.
III.ZŠ
11:35-
13.15
šp.tr.
I.ZŠ
13:45-
15.15
šp.tr.
III.ZŠ
12:30-
14.30
šp.tr.
I.ZŠ
13:45-
15.15
šp.tr.
III.ZŠ
7:50-
8.35
  8:00
Jablonové-
Kolárovice
      šp.tr.
 I.ZŠ
13:45-
15.15
  šp.tr.
 I.ZŠ
13:45-
15.15
15:00
Predmier -
Bánová
12:00
  
Plevník-
Valaš. Příkazy
UT     stav.
 13:30-
15:00
16:30 -
18:00

Borčice
  17:00
  
Borčice -
Krásno
14:00
Prečín -
Stráňavy
  18:00 -
19:30

Borčice
18:00 -
19:30

Borčice
18:00-
19:30 

Prečín
1/2 ihr.
18:00-
19:30

Beluša
1/2 ihr.
18:00
Púchov
 1/2 ihr.
19:00
  
Šebešťanová -
Jasenica
16:00
  
D.Kočkovce -
Podvážie
      19:30
Brvnište -
Domaniža
16:00
výber ObFZ
1/2 ihr.
19:30-
21:00
 
Prečín
21:00
Sverepec -
Rašov
18:00
Streženice -
Lysá
               
MUŽI UT  posil. UT    UT    10:00
Vágner
Jaroslav
18:00-
19:30
18:00-
19:00
18:00-
19:30
  18:00-
19:30
  MŠK -
Podmanín
Lovíšek
Marián
wellness
19.30
           
SD UT UT UT   UT bus 8:00  
Begáň
Kamil
15.00-
16.30
15.00-
16.30
15.00-
16.30
  16:30-
18:00
10:00
Bánovce -
MŠK
 
MD UT UT UT   UT bus 8:00  
Bukový
Ján
15.00-
16.30
15.00-
16.30
15.00-
16.30
  15.00-
16.30
12:00
Bánovce -
 MŠK
 
  UT UT UT UT 12:00  
Ivanovič
Patrik
  16:30-
18:00
16:30-
18:00
15.00-
16.30
16:30-
18:00
MŠK -
U19 Prečín
 
  UT UT   UT  13:30  
Cesnárik
Jozef
  15:00 -
16:30
15:00 -
16:30
  15.00-
16.30
MŠK -
Udiča
 
ženy
žiačky
  UT UT UT    10:00  
Sárinec
Michal
  16:30-
18:00
16:30-
18:00
15.00-
16.30
  MŠK -
Štiavnik
 
Prípr.
 MIX
ObFZ
VI.ZŠ
telocv.
  VI.ZŠ
telocv.
       
Čelko
Lukáš
16.30-
18.00
  16.30-
18.00
       
Valient
Jakub
             
Prípr.
 U 9
UT UT   UT      
Sloboda
Marek
16:30-
18:00
16:30-
18:00
  16:30-
18:00
     
Prípr.
 U 10
  telocv.
Pov.
Teplá
telocv.
Stav. 
učilište
  telocv.
 Stav.
učilište
  bus 5:45
Frolo
Ján
  16:00-
17:30
16:30-
18:00
  15:30-
17:00
  turnaj
Bystřice
pod Hostýnem
Prípr.
 U 11
telocv.
Stav.
učilište
  UT telocv.
Stav.
učilište
     
Barbosa
Jaroslav
15:00-
16:30
  16:30-
18:00
15:00-
17:00
     
BRANKÁRI UT   UT        
Janas
Karol
15:30-
17:00
  15:30-
17:00
       

 

 

 

Kalendár akcií

« 02 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Najbližšia akcia