Plánované zimné halové turnaje 2017/2018:

16. december 2017 MŠK Púchov

27. januára 2018 MŠK Považská Bystrica

4. marca 2018 FK Kozlovice

------------------------------------------------------------------

Prípravka U10 sa dňa 4. marca 2018 zúčastnila Halového futbalového turnaja v Bystřici pod Hostýnem, ktorý organizoval FK Kozlovice. Na turnaji sa nám nedarila a postupne sme prehrali všetkých 6 zápasov:

MŠK Považská Bystrica : Vrakuňa Bratislava    1:2 (gól Lefík)

FK Šumperk : MŠK Považská Bystrica              3:2 (góly MŠK Valient, Lefík)

SK Hranice : MŠK Považská Bystrica                6:0

FK Kozlovice : MŠK Považská Bystrica             3:0

1. FC Přerov  : MŠK Považská Bystrica             2:0

MŠK Považská Bystrica : FK Dubnica n/Váhom 2:5 (góly MŠK Podolan, Wallenfels).

Turnaj vyhralo mužstvo Vrakuňa Bratislava, 2. miesto FK Kozlovice, 3. FK Šumperk, 4. FK Dubnica n/V, 5. SK Hranice, 6. 1. FC Přerov, 7. MŠK Považská Bystrica

Turnaj bol zorganizovaný na veľmi dobrej úrovni, trochu nás zaskočila lopta na sálový futbal. V konečnom dôsledku aj takýto výsledok nám pomôže ďalej za zdokonaľovať a futbalovo rásť. Cesta k víťazstvám vedie aj cez prehry. Mužstvo MŠK Považská Bystrica na turnaji reprezentovali : Adam Kresáň, Lukáš Wallenfels, Adam Šibík, Martin Valient, Adam Puchrík, Martin Podolan, Robert Rúžička, Denis Lefík, Lukáš Možucha, tréner Ján Frolo, vedúci mužstva Vladimír Kresáň.

--------------------------------------------------------------------

Mužstva U10 MŠK Považská Bystrica sa dňa 10. februára 2018 zúčastnila halového futbalového turnaja organizovaného MŠK Púchov v Púchove.

Dosiahli sme nasledovné výsledky:

základná skupina

MŠK Považská Bystrica : MŠK Púchov "biely"  3:0 (góly Klužák, Možucha, B. Žilinský)

MŠK Považská Bystrica : Valaské Meziříčí  1:4 (gól B. Žilinský)

MŠK Považská Bystrica : Topolčany  4:1 (góly B. Žilinský 3, Klužák)

semifinále

MŠK Púchov "červený" : MŠK Považská  Bystrica  4:1 (gól Valient)

zápas o 3. miesto

MŠK Považská Bystrica : Valaské Meziříčí  1:5 (gól B. Žilinský).

Turnaj vyhralo mužstvo MŠK Púchov "červený", 2. miesto Bánovce n/Beberavou, 3. miesto Valaské Meziříčí, 4. miesto MŠK Považská Bystrica. Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený hráč MŠK Považská Bystrica Branko Žilinský.

Mužstva U10 nastúpilo v zložení: Lukáš Wallenfels, Adam Šibík, Martin Valient, Lukáš Možucha, Ľubomír Moravík, Simon Klužák, Branko Žilinský, Roman Janek, Terezka Rosenbergerová, Lukáš Jurkovič, tréner Ján Frolo

-------------------------------------------------------------------------------------

Mužstvo U10 sa dňa 16. decembra 2017 zúčastnilo Futbalového turnaja prípraviek U10 na: Halový turnaj Púchov, ktorý organizovalo MŠK Púchov. Na turnaji sme dosiahli nasledovné výsledky:

6. FK Dubnica nad Váhom (1 bod)

MŠK reprezentovalo mužstvo U10 v zložení Lukáš Wallenfels, Martin Valient, Lukáš Možucha, Roman Janek, Martin Podolan, Róbert Rúžička, Branislav Žilinský, Simon Klužák, Denis Lefík, Adam Kresáň, Pavol Žilinský, tréner Ján Frolo.

Najlepším brankárom na turnaji bol vyhlásený Lukáš Wallenfels.

Mužstvo U10 sa dňa 10. decembra 2017 zúčastnilo Futbalového turnaja prípraviek U10 na: TURNAJ - DUBNICA Cup 2017, ktorý organizovali FK Dubnica a Akadémia Jozefa Jankecha. Na turnaji sme dosiahli nasledovné výsledky:

MŠK Považská Bystrica : Format Martin   0:3

1.  FK Dubnica nad Váhom - modrý (A) (18 bodov)

2. Format Martin (18 bodov)

3. MŠK Považská Bystrica (15 bodov)

4.SDM Domino Bratislava  (10 bodov)

5. Karlova Ves Bratislava   (8 bodov)

6. MŠK Púchov  (5 bodov)

7. FŠ Juventus Žilina (4 body)

8. FK Dubnica nad Váhom - červený (B)  (2 body)

Mužstvo U10 sa dňa 2. decembra 2017 zúčastnilo Futbalového turnaja prípraviek U10 , ktorý organizoval OFK Hôrky Žilina. V základnej skupine sme dosiahli nasledovné výsledky:

MŠK Považská Bystrica : FŠ Juventus Žilina   2:0
MŠK Považská Bystrica : SK Zášová 1926 (ČR)  3:3
MŠK Považská Bystrica : AFC Nové Mesto nad Váhom  1:0

v skupine sme tak obsadili 1. miesto. V semifinále sme zvíťazili nad mužstvom FC Veľké Karlovice - Karlinka 1:0.

Vo finále sme sa stretli s mužstvom FK Dubnica nad Váhom, nad ktorým sme vyhrali 3:2.

8. TJ Kovo Beluša.

MŠK reprezentovalo mužstvo U10 v zložení: Lukáš Wallenfels, Martin Valient, Lukáš Možucha, Roman Janek, Martin Podolan, Róbert Rúžička, Branislav Žilinský, Simon Klužák, Denis Lefík, tréner Ján Frolo.

Najlepším hráčom mužstva MŠK Považská Bystrica bol vyhlásený Branislav Žilinský.

--------------------------------------------------------------

Futbalový klub MŠK Považská Bystrica a rodičia malých považsko-bystrických futbalistov U10, dňa 27. januára 2018 v Mestskej športovej hale v Považskej Bystrici zorganizovali Halový futbalový turnaj prípraviek v kategórií  U10. Turnaja sa zúčastnilo 7 mužstiev, hralo sa systémom každý s každým (jeden zápas 16 min.). Naše mužstvo U10 na turnaji dosiahlo nasledovné výsledky:

6. Akadémia Juventus Žilina

Najlepším strelcom turnaja bol vyhlásený hráč FC Karlovice+Karolinka Marek Štuler (10 gólov). najlepším brankárom bol vyhlásený brankár MFK Topvar Topoľčany Maxo Pavlo.

MŠK Považská Bystrica hralo na turnaji v nasledovnom zložení: Lukáš Wallenfels, Lukáš Možucha, Adam Šibík, Martin Valient, Martin Podolan, Adam Kresáň, Simon Klužák, Roman Janek, Róbert Rúžička, Branislav Žilinský, Denis Lefík, Adam Puchrík, Samuel Schröder, Michal Pagáč. Tréner Ján Frolo, vedúci mužstva Vladimír Kresáň.

Za úspešný priebeh turnaja patrí veľké poďakovanie samotným chlapcom za bojovné výkony, realizačnému tímu, rodičom detí a v neposlednom rade MŠK Považská Bystrica.