Góly: Tomana  - Vavro

Rozhodca : Zabojník /tréner D. Marikovej/

Zostava -  Matušík 30´/6 - Boško 30´/5 - Hyben 30´/7 - Prochádzka 30´/5 - Šarlay 30´/6 - Frolo 30´/5 - Tomana 60´/6 - Pulen R. 30´/7 - Bašo 30´/5  Kuciak60´/7 - Baštk A. 60´/7 - Vavro 60´/8 - Moravík 30´/8 - Krško 30´/5 - Kolek 30´/6 - Pulen D. 30´/5 - Kubáň 30´/6 - Hradňanský 30´/6

Q známka družstva 6,11 /dobrý výkon/ najmä za prvý polčas/

Hodnotenie PZ trénerom - Zápas splnil účel, ale nie po športovej stránke/vysoká tráva, hrboľatý terén/. I keď si myslím, že sme sa proti fyzicky zdatnému súperovi etablovali, najmä v prvom polčase a bol som spokojný a niektorí hráči/jednotlivci/ podali dobré výkony pomerne na vysokej technickej  úrovni. Prvý polčas sme mali lepšiu technickú, ale aj h ernú časť a súper, ktorí ťažil z fyzického fondu, nakopával lopty do šestnástky, kde ťažil z výškovej prevahy. II- polčas sme skolabovali /na prekvapenie sme mali 3-4 vyložené gólové šance a niektorí hráči si mysleli, že sú na výlete. Rozhodne ak sa bude dať musím skvalitniť jednotlivcov a ak to nepôjde, že sa o to nepobijú vymeníme a pošle hráčov na hosťovanie do iných FK.