H.Saliby - MŠK

publikované 26.08.2019

1 : 4 / 0 : 2 /

Dňa 24.8.2019 o 12,00h MZ 4 - Von Horné Saliby

Horné Saliby   -  MŠK MŽ   1 : 4 / 0 : 2/    Góly : Kolek, Kucharík 11m kop, Hyben, Pulen D.

Rozhodca Trnka

Zostava MŠK MŽ  - Matušík 8 - Šibík 6 - Pulen R. 6 - Kucharík 8 - Hyben 7 - Klužák 6 - Bašo 6 - Kresaň 8 - Ďurnek 8 - Vavro 8 -Kolek 7 - Pulen D. 6

Ovčík 6 - Moravík 6

Q známka družstva 6,86 /dobrý výkon/

Hodnotenie MZ trénerom - Prvý polčas nebol až taký kvalitný ako druhý polčas, kde sme mali hernú do minanciu a čo ma teší , že sme sa aj strelecky presadili

a Hybenov gól po kvalitnej hernej situácie bol výstavný. Zápas hráči zvládli a bolo vidieť, že ak hráme rovnakej kategórii môžeme

sa s hocikým popasovať.. Čo má teší výkon brankára/ale na to tam je/ a niektorí hráči nešetrili krokom a nabehali kilometre.V hre boli

aj hluché miesta, ale sme dobre zvládli ofenzívne snaženie. Stále musíme tvrdo pracovať a napredovať a verím keď sa všetci hráči

vrátia s dovoleniek a vytvorí sa tlak na jednotlivé posty istotne budú hráči napredovať.

TRÉNING je  Pondelok/26.8.2019/ o 10,00h na štadióne.